HAKKIMIZDA

2010 yılından beri sektörde hizmet vermekte olan Asel Promosyon, kaliteyi ön planda tutan hizmet anlayışıyla, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ederken; siz değerli müşterilerimize güven esaslı çözümler üretmektedir.

Markanıza veya firmanıza özel kurumsal hizmet sağlayarak binlerce promosyon ürün ve alternatiflerini pratik çözüm, ekonomik sunum ve en uygun fiyatlarla servis ediyoruz. Şirketimiz, Asel Promosyon markası ile promosyon sektörüne yönelik ürünlerinin sahip olduğu 3000’i aşkın promosyon ürün çeşidi bulunuyor olması , şirketimiz 2015 yılından itibaren günümüze kadar bu alanda birçok yatırım yapmaya devam etmiştir. Şirketimiz gerek promosyon ürünlerinin satışını müşteri memnuniyeti odaklı sürdürmektedir. Kurumsal yapıya sağlamış olduğumuz hizmet geçmişi ve kazandığımız güven sayesinde aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanındaki reklam ajanslarına hizmet vermekteyiz. Marka bilinirliğini arttırma araçları arasında yerini alan promosyon faaliyetlerinizde sizlere her gün güncellenen ve gelişen en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz.

MARKA YARATIMI

Gelişmiş ekonomileri diğerlerinden ayıran noktalara bakıldığında ilk etapta üç husus göze çarpar. İlki ağır sanayi ve altyapı yatırımları, ikincisi gelişmiş finansal sistem, üçüncüsü ise markalaşma.
“Marka, piyasaya herhangi bir ürün veya hizmet sağlayan bir satıcının diğerinden ayırt edilmesine yardımcı olacak her türlü isim, terim, simge, sembol ve tasarımın tamamına denir.”

WEB TASARIM

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım nedir? denildiğinde kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü denilebilir.

FOTOĞRAF

Profesyonel fotoğraf çekimi görülmeyen detayı gösterebilmek, farklı bakış açıları ile bilinmeyene odaklanmak ve gözle görünenin çok daha ötesine geçmektir bir nevi. Bu noktada da devreye “bakış açısı” giriyor.

YAZILIM

En yalın tanımıyla yazılım; elektronik bir donanımı, belirli bir işi yapması için derlenmiş komutların bütünüdür. Bu komutlar işlemcilerde işlenerek bir olaya dönüştürülür. Peki Türk Dil Kurumu Sözlüğü‘ne göre yazılım nedir? diye baktığımızda şu tanımla karşılaşıyoruz; Bir bilgisayarda donanıma hayat veren ve bilgi işlemde kullanılan programlar, yordamlar, programlama dilleri ve belgelemelerin tümü.

WEB GELİŞTİRME

Web geliştirme, Internet’te web sitelerini veya web sayfalarını geliştirme sürecidir. En sevdiğiniz web sitesini düşünün.. E-ticaret mağazaları, bloglar, sosyal ağlar, çevrimiçi video akışı hizmetileri veya başka bir tür İnternet uygulaması olsun, hepsi bir web geliştiricisi tarafından oluşturulmak zorundadır.

PAZARLAMA

Pazarlama, pazar araştırması ve reklamcılık dahil olmak üzere ürün veya hizmetlerin tanıtımını ve satışını yapma eylemidir. Pazarlama özellikle bu alanda çalışan kişiler tarafından tanımı zor yapılabilen bir terimdir. Buna ek olarak söz konusu tanımın içerisini doldurabilmek çok kolay değildir.

TEKNİK DESTEK

Teknik destek, kuruluşların teknoloji ürünleri veya hizmetleri kullanıcılarına sağladığı hizmetleri ifade eder. Genel olarak, teknik destek, eğitim veya ürünün veya diğer destek hizmetlerinin eğitimi, sağlanması veya özelleştirilmesi yerine bir ürün veya hizmetle ilgili belirli sorunlarla ilgili yardım sağlar.

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.